MUĞLA İL MEM ARGE

Yurtdışı Öğretmen Görevlendirme Programı sonuçları açıklandı...

Yurtdışı Öğretmen Görevlendirme Programı sonuçları açıklandı...
Yurtdışı Öğretmen Görevlendirme Programı sonuçları açıklandı...

Okul Eğitimi Akreditasyonu kapsamında planladığımız Yurtdışı Öğretmen Görevlendirme Programı kapsamında 4 öğretmenimizi yurtdışı öğretmenlik faaliyetine dahil etmek amacıyla başvurular geçtiğimiz hafta içerisinde alınmıştı.

I. Grupta bulunan 59 okulumuzun 18'inden toplamda 29 öğretmenimizin başvurusu alınmış, bu başvuruların tamamı okul müdürlüğü tarafından onaylanmıştır.

Yapılan başvuruların her biri Akreditasyon Bireysel Başvuru Modülü aracılığı ile 2 farklı uzman tarafından değerlendirilmiştir. Toplamında 6 uzman aktif olarak görev almıştır.

Yapılan değerlendirme sonucunda;

- En yüksek puanı alan 8 kişi (4 Asil - 4 Yedek) seçilmiş olup, asil 4 öğretmenimiz yurtdışında 30 günlük öğretmenlik faaliyetine katılacaklardır. Her asil kişinin bir yedeği belirlenmiş olup, hareketlilik faaliyetine katılamayacak öğretmenimizin yerine yedeği katılma hakkı kazanacaktır.

- Yapılan başvurulara ait diğer katılımcıların puanları öğretmen motivasyonu açısından listede paylaşılmamıştır. Ancak başvuru sahipleri dilerlerse puanlarını başvuru yaptıkları modüle kullanıcı adı ve şifreleri ile giriş yaparak öğrenebilirler.

Puanına itiraz eden başvuru sahiplerinin bu ilanın yapıldığı gün, saat baz alınacak şekilde 3 iş günü içerisinde birimimiz ile öncelikle telefonla iletişim kurmaları, lüzum görmeleri halinde ise yazılı olarak başvurularını arge48@meb.gov.tr isimli e-posta kanalı ile Müdürlüğümüze bildirmeleri gerekmektedir.

Yurtdışı Öğretmenlik Hareketlilik Faaliyeti Katılımcı Listesi için tıklayınız.

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi No.12 İç Kapı No.1 Menteşe/MUĞLA - 90 252 280 4800

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.