MUĞLA İL MEM ARGE

Yenilik ve Girişimcilik Eğitimi verildi.

Her yıl eTwinning kapsamında yapılan projeler arasında belirli kategorilerde  eTwinning Türkiye Özel Ödülleri verilmektedir. 2021 eTwinning Türkiye Özel Ödülleri kategorilerinde biride Yenilik ve Girişimcilik Kategorisidir. Bu kapsamda verilecek ödül  alışılmışın dışında metod ve yöntem geliştiren ya da bu yöntemi farklı şekilde uygulayan özgün ilk 3 projeye verilecek kategoridir. Projenin eğitim-öğretim alanında bir ihtiyacı karşılaması ya da mevcut bir soruna çözüm getirmesi beklenmektedir. 
Yenilik ve Girişimcilik Eğitimi verildi.

eTwinning İl Koordinatörümüz Semra Ayata tarafından organize edilen;e Twinning eğitimleri kapsamında ,eTwinning kapsamında yapılan projeler arasında belirli kategorilerde  eTwinning Türkiye Özel Ödülleri verilmektedir. 2021 eTwinning Türkiye Özel Ödülleri kategorilerinde biride Yenilik ve Girişimcilik Kategorisidir. Bu kapsamda verilecek ödül  alışılmışın dışında metod ve yöntem geliştiren ya da bu yöntemi farklı şekilde uygulayan özgün ilk 3 projeye verilecek kategoridir. Projenin eğitim-öğretim alanında bir ihtiyacı karşılaması ya da mevcut bir soruna çözüm getirmesi beklenmektedir. Öğretmenlerimizin özel ödüle uygun projeler yapmaları amacıyla; Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesiden, Yüksek lisansını Almanya'da bulunan Otto-von-Guericke Üniversitesi'nde tamamlayan, Marmara Üniversitesi Üretim Yönetimi ve Pazarlama alanındaki doktora programından sonra Eastern Michigan Üniversitesi'nde (ABD) ziyaretçi araştırmacı olarak bulunan, ayrıca Güney Kore'de bulunan Woosong Üniversitesi'nde tam zamanlı olarak çalışmış olan Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Murat Aktan ve Eğitim Fakültesi / Matematik Ve Fen Bilimleri Eğitimi Bölümü / Fen Bilgisi Eğitimi Abd. Araş.Gör.Dr. Sertaç Arabacıoğlu eTwinning Özel ödül kategorisi Girişimcilik ve Yenilikçilik kategorisi eğitimi vermişlerdir. Eğitim sonunda öğretmenlerimize katılım sertifikası verilmiştir.

06-02-202106-02-202106-02-202106-02-202106-02-2021

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi No.12 İç Kapı No.1 Menteşe/MUĞLA - 90 252 280 4800

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.