MUĞLA İL MEM ARGE

Web2.0 Araçları Online Eğitim

21.Yüzyıl Becerileri projesi kapsamında 256 öğretmenimizin katılımı ile online web2.0 araçları eğitimi verilmiştir.    
Web2.0 Araçları Online Eğitim

Müdürlüğümüzce yürütülen ''21. yüzyıl Becerileri Projesi''  kapsamında 16 Kasım saat 20.00' de bütün öğretmenlerimize yönelik Web 2.0 araçlarını tanıma ve sınıf ortamında en çok kullanılan Web 2.0 araçları online eğitimi verilmiştir. Eğitimde İçerik Geliştirme hakkındaki bilgi ve becerilerini artırmak öğretim teknolojileri ve içerik geliştirme, yazılı ve görsel eğitim içeriklerini hazırlamak için Web 2.0 araçları tanıma ve içeriği hakkında bilgi verilmiş, Web 2.0 araçlarıyla yazılı ve görsel eğitim içeriklerinin geliştirilmesi ve uygulamaları hakkında atölye çalışmaları yapılmıştır.

TUĞBA KALE- Bodrum Amiral Turgut Reis Ortaokulu- Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmeni-Veysel Karani CEYLAN ? Milas Merkez Ortaokulu- Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmeni-İbrahim BAYTEKİN- Fethiye Çamköy Ortaokulu-Musa Armağan UYSAL-Fethiye Çatalarık Ortaokulu eğitmenlerinin verdiği eğitime 256 öğretmenimiz aktif olarak katılım sağlamıştır.

 

18-11-2020

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi No.12 İç Kapı No.1 Menteşe/MUĞLA - 90 252 280 4800

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.