MUĞLA İL MEM ARGE

TEKNOFEST 2021 Eğitim Semineri Gerçekleştiriliyor.

TEKNOFEST 2021 Eğitim Semineri Gerçekleştiriliyor.

Teknoloji Bakanlığı'nın yürütücülüğünde, Türkiye'de milli teknolojinin geliştirilmesi konusunda kritik rol oynayan birçok kuruluşun paydaşlığıyla düzenlenen dünyanın en büyük festivalidir. 2018 yılından beri her yıl düzenlenen TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali; teknoloji yarışmaları, hava gösterileri, konserler, havacılık ve uzay konulu etkinlik, söyleşi gibi birçok faaliyete ev sahipliği yaparak toplumda teknolojiye olan ilgiyi artırmayı ve Türkiye'nin milli teknoloji üreten bir topluma dönüşmesi konusunda farkındalık oluşturmayı hedeflemektedir.

TEKNOFEST 2019'da havacılıktan otomotive, TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali kapsamında uçan araba tasarımdan insansız sualtı sistemlerine, insanlık yararına teknolojiden biyoteknoloji inovasyona uzanan geniş bir spektrumda alanında uzman kişi ve kurumların rehberlik ve danışmanlığında gerçekleşen teknoloji yarışmalarında yer alan yarışma alanları, yarışma şartnameleri, güvenlik esas ve prosedürleri, hakem komitesi yönetimi ve ödül programları gibi unsurlar Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı tarafından sevk ve idare edilmektedir. 

16-02-2021

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi No.12 İç Kapı No.1 Menteşe/MUĞLA - 90 252 280 4800

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.