MUĞLA İL MEM ARGE
"Eğitim Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri" Tanıtım ve Bilgilendirme Toplantıları Yapıldı
!["Eğitim Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri" Tanıtım ve Bilgilendirme Toplantıları Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2016_11/k_24155840_k_08095757_img_0122.jpg)
Eğitim-Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri tanıtım ve bilgilendirme toplantıları 31 Ekim - 4 Kasım 2016 tarihleri arasında 13 ilçemizden okul müdürlerimiz, zümre başkanlarımız ve çeşitli branş öğretmenlerimizin katılımıyla, Eğitim Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri il koordinatörü Özlem KAVURAN tarafından yapılmıştır.