MUĞLA İL MEM ARGE

Polonya'da Proje Toplantımız Yapıldı.

Müdürlüğümüzce yürütülen Erasmus+ KA201 Passion for Learning -Erken Okul Terkini Önlemede Terapötik Uygulamalar Projesi 2. Uluslararası Hareketlilik Toplantısı 26-27 Ekim 2021 tarihleri arasında Polonya'nın Lodz kentinde gerçekleştirildi. 
 Polonya'da Proje Toplantımız Yapıldı.

Erasmus+ KA201 Passion for Learning Projesi

(Erken Okul Terkini Önlemede Terapötik Uygulamalar Projesi)

 

Müdürlüğümüzce yürütülen Erasmus+ KA201 Passion for Learning Projesi 2. Uluslararası Hareketlilik Toplantısı 26-27 Ekim 2021 tarihleri arasında Polonya'nın Lodz kentinde gerçekleştirildi.

Toplantıda şu ana kadar uygulanan etkinlikler ve öğretmenlerin sınıf içinde kullanabilmesi için 5 ayrı dilde hazırlanan etkinlik kitabının aşamaları değerlendirildi.

Türkiye de yapılacak olan ve  Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğünün ev sahipliği yapacağı  " Öğretmen Eğitimleri "içerik değerlendirilmesi yapıldı.

 8-12 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Öğretmen Eğitimlerine  Menteşe Cumhuriyet Ortaokulu öğretmenleri de  katılacaklar.

 

Daha ayrıntılı bilgi için Proje Web Sitesini ziyaret ediniz.

https://passion-learning.eu/

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi No.12 İç Kapı No.1 Menteşe/MUĞLA - 90 252 280 4800

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.