MUĞLA İL MEM ARGE

OYUNLARLA İNGİLİZCE ÖĞRETİMİ KİTABI İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİNİN KULLANIMINA SUNULDU

"OYUNLARLA İNGİLİZCE ÖĞRETİMİ" KİTABI   İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİNİN KULLANIMINA SUNULDU
OYUNLARLA İNGİLİZCE ÖĞRETİMİ KİTABI   İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİNİN KULLANIMINA SUNULDU

"OYUNLARLA İNGİLİZCE ÖĞRETİMİ" KİTABI

 İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİNİN KULLANIMINA SUNULDU

 İlimizde görev yapan İngilizce öğretmenlerimiz tarafından hazırlanan ve kitap haline getirilen "Oyunlarla İngilizce Öğretimi Kitabı" İlimizdeki tüm İngilizce öğretmenlerinin kullanımına sunulmuştur.

Müdürlüğümüz Muğla Öğretmen Akademisi tarafından İlimizde görev yapan İngilizce öğretmenlerimize yönelik "Oyunlarla İngilizce Öğretimi" konulu uzaktan eğitimler gerçekleştirilmiş, 3 gün süren eğitimlerde; oyunlarla İngilizce eğitiminin önemi, yeni oyun tasarlama, tasarlanan oyunların değerlendirilmesi yapılmıştır.

Bu eğitimi; binlerce çocuğa oyunlarla İngilizce öğreten ortaokul öğretmeni Nurperi CÖMERT İĞDİGÜL vermiştir. Bu öğretmenimiz ayrıca öğretmenlerimiz tarafından tasarlanan oyunların gözden geçirme ve değerlendirmesini yapmıştır.

Çevrim içi eğitimlere katılan öğretmenlerimiz tarafından tasarlanan oyunlar Müdürlüğümüz Muğla Öğretmen Akademisi tarafından kitapçık haline getirilmiş ve İlimizdeki tüm İngilizce öğretmenlerinin kullanımına sunulmuştur.

Kitabımızı indirmek için tıklayınız. 

 

31-03-2021

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi No.12 İç Kapı No.1 Menteşe/MUĞLA - 90 252 280 4800

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.