MUĞLA İL MEM ARGE

Okulum Seninleyim Pilot Uygulaması

 'Okulum Seninleyim' adlı destek kampanyası ile öğretmen ve öğrencilere salgınla daha kolay mücadele edebilmeleri için çeşitli temizlik maddeleri dağıtılmaktadır

Müdürlüğümüz ve Eczacıbaşı Profesyonel'in katkılarıyla birlikte lise öğrencisi Lara Nur Özen'in girişimleri sayesinde kısa süre önce başlayan kampanya, okulumseninleyim.com web sitesi üzerinden gönüllülerin satın aldıkları hijyen ürünlerinin ihtiyaç sahibi okullara dağıtılmasını esas alıyor.

Okulum Seninleyim kampanyasının amacı Milas'ın farklı köylerinde, ihtiyacı olan okullara sabun, dezenfektan, maske gibi çeşitli hijyen ürünlerini ulaştırmak ve bu sayede eğitim sürecinin pandemiden etkilenmeden devam etmesine katkı sağlamaktır. İsteyen herkes, bu kampanyaya destek olarak imkanları kısıtlı okullarda okuyan öğrencilerin sağlıklı ve güvenli bir şekilde eğitimlerine devam etmelerine yardım edebilir. Alacağınız ürünler okullarımızın ihtiyaçlarına göre belirlenmiş olup; ürünlerin fiyatları Eczacıbaşı Profesyonel'in bu kampanyaya özel olarak uyguladığı indirimli fiyatlardır.

Ürünler için yaptığınız ödeme doğrudan Eczacıbaşı Profesyonel yetkili bayisi ÖGM Gıda Ltd. Şti. hesabına geçmekte ve ürünler bayii tarafından aynı gün içerisinde Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne elden teslim edilmektedir. 

Şu ana kadar proje kapsamında 40 okulun temizlik hijyen ihtiyaçlarının karşılanması adına çalışmalar yapılmıştır.

 

Sorumlu Birim: Strateji Geliştirme Birimi

Proje hakkında bilgi ve iletişim için proje koordinatörleri ile irtibata geçebilirsiniz.

Koordinatör: Dr. Şule Armutcuoğlu & Kamil ARSLAN

İletişim: 0 252 280 4878

 

 

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi No.12 İç Kapı No.1 Menteşe/MUĞLA - 90 252 280 4800

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.