MUĞLA İL MEM ARGE

Okul Eğitimi Akreditasyonu I. Grup Kurs Faaliyeti Katılımcı sonuçları açıklandı...

Okul Eğitimi Akreditasyonu I. Grup Kurs Faaliyeti Katılımcı sonuçları açıklandı...
Okul Eğitimi Akreditasyonu I. Grup Kurs Faaliyeti Katılımcı sonuçları açıklandı...

Okul Eğitimi Akreditasyonu kapsamında planladığımız 3 Kurs Faaliyetine 2021 yılı proje ortağı olan 59 okulun 52 tanesinden 242 başvuru alınmış ve bu başvuruların 227 tanesi okul müdürü onayından geçerek Müdürlüğümüze ulaşmıştır.

Yapılan başvuruların her biri Akreditasyon Bireysel Başvuru Modülü aracılığı ile 2 farklı uzman tarafından değerlendirilmiştir. Toplamında 12 uzman aktif olarak görev almıştır.

Yapılan değerlendirme sonucunda en yüksek puan almaya hak kazanan 9 başvuru sahibi 2021/2022 yaz tatili döneminde planladığımız 3 Kurs Faaliyetine katılmaya asil olarak hak kazanmıştır. 5 başvuru sahibi ise yedek olarak belirlenmiştir.

9 başvuru sahibinin herhangi birisinin kurs faaliyetine katılamaması durumunda yedek listede bulunan sırasıyla en yüksek puana sahip kişi olmak üzere asil listeye dâhil edilmesi planlanmaktadır.

Listede yalnızca asil ve yedek listeden başvuru yapanların puanları yayınlanmış olup, diğer başvuru sahipleri dilerler ise puanlarını İl Milli Eğitim Müdürlüğü Strateji Geliştirme Birimi Akreditasyon Ekibi üyelerinden öğrenebilirler. Puanına itiraz eden başvuru sahiplerinin bu ilanın yapıldığı gün, saat baz alınacak şekilde 3 iş günü içerisinde ilgili birim ile öncelikle telefonla iletişim kurmaları, lüzum görmeleri halinde ise yazılı olarak başvurularını arge48@meb.gov.tr isimli e-posta kanalı ile Müdürlüğümüze bildirmeleri gerekmektedir.

Proje kapsamında işbaşı gözlem, öğretmen görevlendirme, öğrenci grup hareketliliği, refakatçi, kısa ve uzun süreli öğrenci hareketliliği gibi farklı alanlarda da başvurular önümüzdeki günlerde birbirinden farklı başvuru formları ile alınacaktır.

Proje iletişim kanallarından başvuru duyurularının takip edilmesi gerekmektedir.

Kurs faaliyetine başvurarak gitmeye ASİL listeden hak kazanan kişiler, diğer hareketlilik faaliyetlerine başvuru yapamazlar. Bu hareketlilik faaliyetine başvuran ancak asil listeye giremeyen yedek ve diğer başvuru sahipleri diğer hareketlilik faaliyetine başvuru yapabileceklerdir.

Okul Eğitimi Akreditasyonu Kurs Faaliyeti Katılımcı Listesi için tıklayınız.

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi No.12 İç Kapı No.1 Menteşe/MUĞLA - 90 252 280 4800

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.