MUĞLA İL MEM ARGE

Okul Eğitimi Akreditasyonu I. Grup İşbaşı İzleme, Refakatçi ve Hazırlık Ziyareti Faaliyeti Katılımcı sonuçları açıklandı...

Okul Eğitimi Akreditasyonu I. Grup İşbaşı İzleme, Refakatçi ve Hazırlık Ziyareti Faaliyeti Katılımcı sonuçları açıklandı...
Okul Eğitimi Akreditasyonu I. Grup İşbaşı İzleme, Refakatçi ve Hazırlık Ziyareti Faaliyeti Katılımcı sonuçları açıklandı...

Okul Eğitimi Akreditasyonu kapsamında planladığımız 35 kişilik İşbaşı İzleme, Refakatçi ve Hazırlık Ziyareti Faaliyetine 2021 yılı proje ortağı olan 59 okulun 55 tanesinden 147 başvuru alınmış ve bu başvuruların 141 tanesi okul müdürü onayından geçerek Müdürlüğümüze ulaşmıştır.

Yapılan başvuruların her biri Akreditasyon Bireysel Başvuru Modülü aracılığı ile 2 farklı uzman tarafından değerlendirilmiştir. Toplamında 13 uzman aktif olarak görev almıştır.

Yapılan değerlendirme sonucunda en yüksek puan almaya hak kazanan 35 başvuru sahibi 2022/2023 eğitim öğretim yılının başından itibaren planladığımız 12 işbaşı izleme, 4 refakatçi ve 7 hazırlık ziyareti faaliyetine katılmaya asil olarak hak kazanmıştır. 5 başvuru sahibi ise yedek olarak belirlenmiştir.

Asil başvuru sahiplerinden herhangi birisinin hareketlilik faaliyetine katılamaması durumunda yedek listede bulunan sırasıyla en yüksek puana sahip kişi olmak üzere asil listeye dâhil edilmesi planlanmaktadır.

Listede yalnızca asil ve yedek listeden başvuru yapanların puanları yayınlanmış olup, diğer başvuru sahipleri dilerler ise puanlarını başvuru yaptıkları modüle kullanıcı adı ve şifreleri ile giriş yaparak öğrenebileceklerdir.

Puanına itiraz eden başvuru sahiplerinin bu ilanın yapıldığı gün, saat baz alınacak şekilde 3 iş günü içerisinde birimimiz ile öncelikle telefonla iletişim kurmaları, lüzum görmeleri halinde ise yazılı olarak başvurularını arge48@meb.gov.tr isimli e-posta kanalı ile Müdürlüğümüze bildirmeleri gerekmektedir.

Proje kapsamında yurtdışı öğretmen görevlendirme, öğrenci grup hareketliliği,  kısa ve uzun süreli öğrenci hareketliliği gibi farklı alanlarda da başvurular önümüzdeki günlerde birbirinden farklı başvuru formları ile alınacaktır.

Proje iletişim kanallarından başvuru duyurularının takip edilmesini önemle rica ederiz.

Bu faaliyete başvurarak gitmeye ASİL listeden hak kazanan kişiler ile daha önceki Kurs başvurusunda bulunarak gitmeye ASİL listeden hak kazanan kişiler bundan sonra planladığımız  diğer hareketlilik faaliyetlerine başvuru yapamazlar. Bu hareketlilik faaliyetine başvuran ancak asil listeye giremeyen yedek ve diğer başvuru sahipleri diğer hareketlilik faaliyetine başvuru yapabileceklerdir.

Okul Eğitimi Akreditasyonu İşbaşı İzleme, Refakatçi ve Hazırlık Ziyareti Faaliyeti Katılımcı Listesi için tıklayınız.

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi No.12 İç Kapı No.1 Menteşe/MUĞLA - 90 252 280 4800

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.