MUĞLA İL MEM ARGE

Okul Eğitimi Akreditasyon Seçim Süreci Sonuçlandı.

Okul Eğitimi Akreditasyon seçim süreci sonuçlandı...
Okul Eğitimi Akreditasyon Seçim Süreci Sonuçlandı.

2023 Okul Eğitimi Akreditasyonu II. Grup hareketlilik başvuru sonuçları belli oldu.

Bilindiği üzere İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz 2021 yılında Okul Eğitimi alanında, 2022 yılında da Mesleki Eğitim alanında akredite kurum olmaya hak kazanmıştı.

Okul Eğitimi Akreditasyonu II. Grup hakkında;

Okul Eğitimi II. grubumuzun yurtdışı hareketlilik faaliyetleri Mart 2023 tarihinde başlayacak olup Temmuz 2023 tarihinde tamamlanacaktır. Okul Eğitimi (SCH) II. Grup okullarımızı görmek için tıklayınız.

Okul eğitimi hareketliliği öğretmen ve idareci hareketlilik faaliyetlerinden faydalanmak için 38 akreditasyon ortağı okul arasından 33 tanesinde görevli 137 idareci ve öğretmen başvuruda bulunmştur. 69 idareci ve öğretmenimiz yurtdışı hareketliliklere katılmaya hak kazanmıştır.

Okul eğitimi hareketliliği öğrenci hareketlilik faaliyetlerinden faydalanmak için 38 akreditasyon ortağı okul arasından 14 tanesinde öğrenim gören 39 öğrenci başvuruda bulunmuştur. 30 öğrencimiz yurtdışı hareketliliklere katılmaya hak kazanmıştır.

Okul Eğitimi Akreditasyonu II. Grup Hareketlilik listesi ve muhtemel planı görmek için tıklayınız.

 

ÖNEMLİ NOT: Yeşil pasaport almaya hakkı bulunan idareci, öğretmen ve öğrencilerimizin ivedilikle yeşil pasaport başvurusunda bulunması rica olunur. Yeşil pasaport hakkı bulunmayanların ek açıklama ve duyuru yapılana kadar herhangi bir pasaport işlemi başlatmaması rica olunur. Bu kişilerin pasaport başvuru işlemleri VALİLİK OLURU sonrasında yapılacaktır.

 

Tüm başvuru sahiplerine teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü

ARGE Birimi

 

DİĞER BELGELER (Eski Yayınlar)

Okul Eğitimi I. grubumuzun yurtdışı hareketlilik faaliyetleri çoğunlukla tamamlanmış olup Temmuz 2023 tarihinde sona erecektir. Okul Eğitimi I. Grupta yer alan okullarımızın akreditasyon faliyetlerinden yararlanma durumlarını gösterir tablo için tıklayınız.

Okul Eğitimi III. Grupta yer alan okullarımızın listesi için tıklayınız.

Mesleki Eğitim I. grubumuzun yurtdışı hareketlilik faaliyetleri Mart 2023 tarihinde başlayaca olup Temmuz 2023 tarihinde tamamlanacaktır. Şu anda idareci, öğretmen ve öğrenci seçim aşamasındayız. Mesleki Eğitim (VET) I. Grup okul / kurumlarımızı görmek için tıklayınız. 

Mesleki Eğitim II. Grupta yer alan okullarımızın listesi için tıklayınız.

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi No.12 İç Kapı No.1 Menteşe/MUĞLA - 90 252 280 4800

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.