MUĞLA İL MEM ARGE

Öğretmen ve İdarecilerimiz Portekiz ve Çek Cumhuriyeti´nde Proje Yazma Eğitimi Aldılar

Öğretmen ve İdarecilerimiz Portekiz ve Çek Cumhuriyeti´nde Proje Yazma Eğitimi Aldılar

Müdürlüğümüz bünyesinde yürütülen Herkese Fırsat Herkese Erasmus Plus Projesi kapsamında okullarımızda görev yapan farklı branşlarda 2 öğretmen ve 2 idarecimiz Çek Cumhuriyeti Prag şehrinde; 2 öğretmen ve 2 idarecimiz de Portekiz Caldas da Rainha şehrinde proje yazma eğitimi almak üzere 10 gün süreyle görevlendirildi.

 

Geçtiğimiz hafta son bulan eğitim faaliyeti sonrasında okullarına dönen öğretmenlerimiz eğitimin şahsi ve kurumsal anlamda faydalı olduğunu belirtti.

 

Portekiz hareketliliğinin de sona ermesiyle yürütmüş olduğumuz projemizin yurt dışı eğitim faaliyetleri tamamlanmış olup toplamında idareci ve öğretmen 54 hareketlilik faaliyeti gerçekleşmiştir. Proje faaliyetlerimizin değerlendirilmesi, proje sonuçlarının yaygınlaştırılması ve katılımcılar arasında fikir alışverişi sağlanması için yakınlarda bir toplantı düzenlenecek olup okullarımıza gerekli duyurular yapılacaktır.

 

27-12-201627-12-201627-12-2016

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi No.12 İç Kapı No.1 Menteşe/MUĞLA - 90 252 280 4800

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.