MUĞLA İL MEM ARGE

Öğretmen ve İdarecilerimiz Herkese Fırsat Herkese Erasmus Plus Projesi Kapsamında İngiltere Cambridge Şehrinde Proje Yazma Eğitimi Aldılar

Öğretmen ve İdarecilerimiz Herkese Fırsat Herkese Erasmus Plus Projesi Kapsamında İngiltere Cambridge Şehrinde Proje Yazma Eğitimi Aldılar

Müdürlüğümüz bünyesinde yürütülen Herkese Fırsat Herkese Erasmus Plus Projesi kapsamında okullarımızda görev yapan farklı branşlarda 6 öğretmen ve iki idareci olmak üzere toplamında 8 katılımcı İngiltere Cambridge şehrinde proje yazma eğitimi almak üzere 10 gün süreyle görevlendirildi.

 

Geçtiğimiz hafta son bulan eğitim faaliyeti sonrasında okullarına dönen öğretmenlerimiz eğitimin şahsi ve kurumsal anlamda faydalı olduğunu belirtti.

 

Şu ana kadar Hollanda, Çek Cumhuriyeti, İspanya, İtalya, İngiltere ve Malta’da gerçekleştirilen proje yurt dışı faaliyetleri Portekiz ekibinin de eğitim almasıyla sonlanacak olup nihayetinde bir final toplantısı gerçekleştirilecek ve ilimizde başta Avrupa Birliği fonları olmak üzere hibe sağlayan tüm kuruluşlara yapılan proje başvuru sayısını artırmak amacıyla bir eylem planı hazırlanacaktır. 

 

15-12-201615-12-201615-12-201615-12-2016

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi No.12 İç Kapı No.1 Menteşe/MUĞLA - 90 252 280 4800

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.