MUĞLA İL MEM ARGE

Muğla Host Schools

Muğla Host Schools
Muğla Host Schools

Değerli okul idarecilerimiz,

Erasmus + programlarından bir tanesi de okulunuzu Avrupa'daki öğrenci ve öğretmenlere açmaktır. Herhangi bir Erasmus projesi sunmanıza ya da bir akreditasyon ağına dâhil olmanıza gerek kalmadan sizler de okullarınızı Host School (Ev Sahibi Okul) yaparak bir AB üyesi ülkeden öğrenci ve öğretmenlere ev sahipliği yapabilirsiniz.

Müdürlük olarak bizler okullarımızın bu sürecine destek vermek adına bir web sayfası kurmayı ve ilimizin turizm potansiyelinden faydalanarak ev sahibi olmak isteyen okullar ile hareketlilik planı içerisinde bulunan AB okullarını eşleştirmeyi planlıyoruz. Bu amaçla MEYBİS üzerinde Hosting Schools in Mugla isimli bir form oluşturulmuştur.

Bu programdan faydalanmak isteyen okullarımızın (GÖNÜLLÜ) ilgili formu İNGİLİZCE olarak MEYBİS üzerinden doldurması gerekmektedir. Forma girdiğiniz bütün veriler kuracağımız web sayfasında görüneceği için formun özenle doldurulmasını rica ederiz.

 

Sorularınız ve detaylı bilgi için.

ARGE Birimi

0252 280 48 00 ? Dahili 4823

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi No.12 İç Kapı No.1 Menteşe/MUĞLA - 90 252 280 4800

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.