MUĞLA İL MEM ARGE
Muğla eTwinning Ödül Töreni gerçekleşti.
Covid-19 sebebiyle bu sene çevrimiçi olarak düzenlenen eTwinning ödül töreni Muğla İl Milli Eğitim Müdürü Sn. Pervin TÖRE, M.E.B. Ulusal Destek Servisi eTwinning İzleme ve Değerlendirme sorumlusu Sn. Ezgi ULUTAN, , 13 İlçe Milli Eğitim Müdürü ve ödül alan okullardan temsili olarak idareci/öğretmen katılımı ile gerçekleşti. Kalite etiketi, eTwinning Okulu Levhası, özel ödül ve teşekkür belgesi almaya hak kazanan öğretmenlerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.![Muğla eTwinning Ödül Töreni gerçekleşti.](/meb_iys_dosyalar/2020_12/17223443_IMG-20201217-WA0099.jpg)