MUĞLA İL MEM ARGE

“Muğla Bilim İle Elele” adlı Bilim Şenliğimiz öğrencilerle buluşmaya hazırlanıyor.

 “Muğla Bilim İle Elele” adlı Bilim Şenliğimizin TÜBİTAK uzmanları tarafından yapılan inceleme ve değerlendirme sonrasında desteklenmesine karar verilmiştir.  
 “Muğla Bilim İle Elele” adlı Bilim Şenliğimiz öğrencilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, TÜBİTAK 4007 Bilim Şenlikleri Destekleme Programı  kapsamında öğrencilerimizin bilimsel süreç becerilerini geliştirmek, eleştirel düşünmelerini sağlamak ve yeniliklerin topluma aktarılması, bilimsel bilginin eğlenceli, anlaşılır şekilde kavratılması amacıyla teklifi sunulan “Muğla Bilim İle Elele” adlı Bilim Şenliğimizin TÜBİTAK uzmanları tarafından yapılan inceleme ve değerlendirme sonrasında desteklenmesine karar verilmiştir.

 

10-12 Nisan 2019 tarihleri arasında Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenecek olan “Muğla Bilim İle Elele” adlı Bilim Şenliğimiz,  62 kişilik dev proje ekibi, farklı kategorilerde 41 etkinlik ve 83,568,85 TL’lik bütçesi ile Muğla öğrencisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi No.12 İç Kapı No.1 Menteşe/MUĞLA - 90 252 280 4800

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.