MUĞLA İL MEM ARGE

Müdürlüğümüz bünyesinde yürütülen Yetenek Haritası ve Gelişim Karnesi projesi çevirimiçi toplantısı gerçekleştirildi

Müdürlüğümüz bünyesinde yürütülen Yetenek Haritası ve Gelişim Karnesi projesi çevirimiçi toplantısı gerçekleştirildi

 

Uzaktan Eğitim süresince de Müdürlüğümüz  bünyesinde yürütülen Yetenek Haritası ve Gelişim Karnesi projesi çevirimiçi toplantısı 13 ilçemizdeki Strateji Geliştirme Biriminden sorumlu Şube Müdürleri ve Proje İlçe koordinatörlerinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.   

8. Sınıf öğrencilerimizin ilgi ve yetenekleri doğrultusunda bilimsel verilerle hazırlanan "Yöneltme karneleri"nin öğrenci ve velilerimize ulaştırılmasına yönelik ilçelerimizde tüm hızıyla yürütülen saha çalışmaları değerlendirilmiştir.  

Buna göre ilçe koordinatörlerinden alınan bilgiler doğrultusunda Yetenek Haritası ve Gelişim Karnesi projesinin sahadaki yansımalarının olumlu olduğu, projenin işleyişinde herhangi bir sorunla karşılaşılmadığı sonuçlarına ulaşılarak, sahadan gelen izlenime göre projenin önümüzdeki eğitim yılı süresince de yürütülmesi gerektiği ortak kararına varıldı.    

Toplantıya, Muğla İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Pervin TÖRE'nin projenin işleyişi süresince özverili çalışmalarından ötürü proje koordinatör ve ilçe sorumlularına teşekkür etmesiyle son verildi.  

 

    14-05-2020 14-05-202014-05-2020

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi No.12 İç Kapı No.1 Menteşe/MUĞLA - 90 252 280 4800

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.