MUĞLA İL MEM ARGE

MAVİ YEŞİL OKULLAR PROJESİ TASARRUFLU OKUL LEVHASI BAŞVURULARI SONUÇLANDI!

MAVİ YEŞİL OKULLAR PROJESİ TASARRUFLU OKUL LEVHASI BAŞVURULARI  SONUÇLANDI!

Okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve ortaöğretim kurumlarında, kamu kaynaklarının etkin kullanılması, dünyada her geçen gün tüketim miktarları artan enerji kaynakları hakkında öğrencilerde farkındalık oluşturulması, çevreye duyarlı, doğayla barışık, tüketim bilinci yüksek, ekolojik dengeye katkı sağlayan nesiller yetiştirilmesi amaçlanan projemiz kapsamında gerçekleştirilen "Tasarruflu Okul Levhası" başvuruları sonuçlandı.

Muğla Mavi Yeşil Okullar Projesi kapsamında okullarımızda yürütülen çalışmaların somut çıktılarının değerlendirilmesi amacıyla yapılan değerlendirmede toplam 8 okulumuz 95 üzeri puan alarak ödül ve  tasarruflu okul levhası, 67 okulumuz ise 75 ve üzeri puan alarak  tasarruflu okul levhası almaya hak kazanmıştır. 

Başvuruda bulunan tüm okullarımıza kıymetli çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz. 

Tasarruflu Okul Levhası ve Ödül Alan Okul Listesi için tıklayınız.

Tasarruflu Okul Levhası Alan Okul Listesi için tıklayınız.

 

Not: İtiraz süresi; 13 Haziran 2024 mesai bitimi sona erecektir. İtirazlar gerekçesi ile birlikte(kısaca) arge48@meb.gov.tr. adresine resmi olarak yapılmalıdır. İtiraz değerlendirmesi ilgili komisyonca yapılacaktır.

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi No.12 İç Kapı No.1 Menteşe/MUĞLA - 90 252 280 4800

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.