MUĞLA İL MEM ARGE

MAVİ YEŞİL OKULLAR PROJESİ ÖĞRETMENLER ARASI Satranç Turnuvası

MAVİ YEŞİL OKULLAR PROJESİ ÖĞRETMENLER ARASI Satranç Turnuvası başlıyor...
MAVİ YEŞİL OKULLAR PROJESİ ÖĞRETMENLER ARASI Satranç Turnuvası

 

Mavi Yeşil Okullar Projesi Öğretmenler Arası Satranç Turnuvası başlıyor...

Okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve ortaöğretim kurumlarında, kamu kaynaklarının etkin kullanılması, dünyada her geçen gün tüketim miktarları artan enerji kaynakları hakkında öğrencilerde farkındalık oluşturulması, çevreye duyarlı, doğayla barışık, tüketim bilinci yüksek ekolojik dengeye katkı sağlayan nesiller yetiştirilmesi amaçlarıyla yürütülen projemizin yaygınlaştırma faaliyetleri hızla devam ediyor. Bu kapsamda düzenleyeceğimiz Öğretmenler Arası Satranç Turnnuvası detayları aşağıdaki gibidir.

AÇIKLAMALAR VE SORUMLULUKLAR :

 

1.1        Turnuvaya, Muğla ilinde resmi ve özel okullarda görevli ya da emekli olmuş kadrolu, sözleşmeli ya da ücretli tüm öğretmenler ve idareciler katılabilir.

1.2          Turnuvada tek kategoride yarışılacaktır.

1.3          Başvurular İl Milli Eğitim Müdürlüğü ARGE Birimi tarafından ARGE web sayfası aracılığı ile alınacaktır. Son başvuru tarihi 05 Mayıs 2023 saat 13:00.

            https://muglaarge.meb.gov.tr/

            Kayıt olmak için tıklayınız. https://forms.gle/NkJkgNULZeRpniwcA 

1.4          Başvuru yapan öğretmenlerin turnuvaya katılımı için Valilik Oluru alınacaktır. Öğretmenler turnuva gününde görevli izinli sayılacaklardır.

 

1.5      Başvurularda; sporcunun adı soyadı, doğum tarihi (gün, ay yıl), TC. Kimlik Numarası, UKD, (varsa) ELO puanı ile FIDE ID kodunun, ayrıca telefon numarasının eksiksiz olarak bulunması zorunludur. Geç kayıt veya eksik bilgiden kaynaklanacak hak kayıplarından başvuru sahipleri sorumludur.

 

1.6          Tüm sporcuların kayıt kontrol işlemini Teknik Toplantı öncesi, resmi T.C. kimliklerini ibraz ederek tamamlamaları gerekmektedir.

 

1.7      Birinci Tur eşlendirmesi belirtilen programa göre yapılacaktır. Kayıt kontrol süresinden sonra gelen sporcular UKD vb. ayrım gözetilmeksizin ilk tur eşlendirmesine listenin sonuna eklenerek alınır.

 

1.8          Birinci tur başladıktan sonra gelen sporcular bir sonraki tura alınır. İkinci turdan önce sıralama yenilenerek 2. tur eşlendirmesi yapılır. İkinci tur eşlendirmesi duyurulduktan sonra yarışmaya yeni sporcu alınmaz.

 

Yönerge için tıklayınız.

 

 

Proje Koordinatörü : Şule ARMUTCUOĞLU

 

Proje Turnuvası Asistanı : Enver TUFANER

 

Turnuva Direktörü : M.Emin KOCAKAPLAN                    İletişim Numarası : 0 506 265 93 77

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi No.12 İç Kapı No.1 Menteşe/MUĞLA - 90 252 280 4800

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.