MUĞLA İL MEM ARGE
Matematik Öğretmenlerimize "Matematiksel Modelleme" Eğitimi verildi.
Matematik Öğretmenlerimize "Matematiksel Modelleme" Eğitimi verildi.![Matematik Öğretmenlerimize](/meb_iys_dosyalar/2020_10/27141706_AdsYz.jpg)
Lise ve Ortaokul Matematik Öğretmenlerimize "Matematiksel Modelleme" Eğitimi verildi.
Matematik Okuryazarlığı ve PISA Projesi Kapsamında öğretmenlerimizin yaşam bağlamı yüksek sorular yazabilmeleri için Lise Matematik Öğretmenlerine 21.10.2020; Ortaokul Matematik Öğretmenlerine ise 23.10.2020 tarihinde matematiksel modelleme eğitimi verildi.