MUĞLA İL MEM ARGE
MAKER SCHOOLS Proje Ziyareti Gerçekleşti
![MAKER SCHOOLS Proje Ziyareti Gerçekleşti](/meb_iys_dosyalar/2022_07/01152930_WhatsApp_Image_2022-07-01_at_14.31.16_1.jpg)
MAKER SCHOOLS adlı Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak ortağı olduğumuz projenin toplantısı Bulgaristan'ın Gabrovo kentinde devam etmektedir. Gabrovo Teknik Üniversitesinin ev sahipliği yaptığı toplantıda projenin tüm basamakları gözden geçirilmektedir. 6 farklı ortak ile yapılan toplantılarımızda Bulgaristan,Yunanistan ve Türkiye'den Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikteyiz.