MUĞLA İL MEM ARGE

KODA İle Öğretmen Toplulukları Buluşmaları Başlıyor.

KODA İle Öğretmen Toplulukları Buluşmaları Başlıyor.

Salı akşamı buluşmalarımız devam ediyor.

Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Öğretmen Akademisi ve Köy Okulları Değişim Ağı Derneği işbirliğiyle "Öğretmen Toplulukları" programımız tüm öğretmenlerin katılımına yönelik olarak sürüyor. 

23 Şubat Salı akşamı 20:00-21:30 saatlerinde Hareket ile Beyin Eğitimi konusunu ele almak üzere bir araya geleceğiz. Kayıt için formda işlem yapabilirsiniz: https://forms.gle/88xPocq4wPXNZcoBA

Bu çalışma öğretmenler için oldukça öğretici olacaktır. KODA ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasındaki protokolü ile tüm öğretmenleri dahil ettiğimiz whatsapp gruplarımız oluyor ve haberleşmeyi oradan da sürdürüyoruz. Muğla'da görev yapan öğretmenlerin dahil olmaları için de bir whatsapp grubu oluşturuldu.

Whatsapp Muğla Öğretmen Topluluğu Katılım Linki-1: https://chat.whatsapp.com/CZhblzkY6DC7tfbxHBQUMs

Whatsapp Muğla Öğretmen Topluluğu Katılım Linki-2: https://chat.whatsapp.com/KSQDXX1q5FXEqsoYDqseyE (Link-1 katılımda sorun yaşayanlar bu linkten üye olabilirler, içerikler aynı şekilde paylaşılacaktır.)

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi No.12 İç Kapı No.1 Menteşe/MUĞLA - 90 252 280 4800

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.