GAME- IT Proje Anketi
Bu anket, Müdürlüğümüzce yürütülen Erasmus+ GAME-IT Projesi kapsamında eğitim modülü geliştirilmesi çalışmalarında kullanılmak amacıyla düzenlenmiştir.![GAME- IT Proje Anketi](/meb_iys_dosyalar/2021_02/16220046_Mesleki_EYitim_veren_okul_ve_kurumlarY_GAME-_IT_Proje_Anketi.jpg)
- Yiyecek - İçecek Hizmetleri ' ve 'Konaklama Seyahat Hizmetleri alanında eğitim veren meslek liselerimiz, halk eğitim merkezlerimiz ve mesleki eğitim merkezlermizde
görevli idareci ve öğretmen, ve öğrenci ve kursiyerlerimizin dikkatine...
Anketin, Müdürlüğümüze bağlı özel / resmi örgün ve yaygın Mesleki Eğitim Eğitim veren okul ve kurumlarının 'Yiyecek - İçecek Hizmetleri ' ve 'Konaklama Seyahat Hizmetleri ' alanlarının okul/ kurum idarecileri, öğrencileri ve kursiyerleri tarafından 01.03.2021 tarihine kadar online olarak doldurması gerekmektedir. Anket online olarak doldurulacak olup ayrıca başka bir işlem gerekmemektedir.
Anketi doldurmak için TIKLAYINIZ!