MUĞLA İL MEM ARGE
FETHİYE İLÇEMİZDE PYTHON-TINKERCAD ve 3D YAZICI VE UYGULAMALI EĞİTİMİ YAPILDI
Fethiye ve Seydikemer ilçelerimizde görev yapan 20 öğretmenimize 5 gün 30 saat süren PYTHON-TINKERCAD ve 3D Modelleme ve 3D Yazıcı Uygulamalı Eğitimi verilmiştir.![FETHİYE İLÇEMİZDE PYTHON-TINKERCAD ve 3D YAZICI VE UYGULAMALI EĞİTİMİ YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2022_02/07133533_IMG-20220203-WA0005.jpg)
Erasmus KA201 MAKER School Projesi kapsamında GEKA Desteği ile yönetici ve öğretmenlerimize 3D YAZICI uygulamalı eğitimi verildi. Fethiye ve Seydikemer ilçelerimizde görev yapan 20 öğretmenimize 5 gün 30 saat süren PYTHON-TINKERCAD ve 3D Modelleme ve 3D Yazıcı Uygulamalı Eğitimi verilmiştir.