MUĞLA İL MEM ARGE

eTwinning Ulusal ve Avrupa Kalite Etiketleri

eTwinning faaliyetleri kapsamında ilimizde yürütülen projelerden Ulusal ve Avrupa Kalite Etiketi almaya hak kazanan öğretmenlerimiz belli oldu.
eTwinning Ulusal ve Avrupa Kalite Etiketleri

 

         Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü ve Avrupa Okul Ağı Komisyonun değerlendirmesine göre 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılına ait Muğla’da yürütülen eTwinning projelerinden 41 tanesi Ulusal Kalite Etiketi Ödülü ve bunlardan 23 tanesi de Avrupa Kalite Etiketi Ödülü kazandı.

 

         Etiket alan projelerde aktif çalışarak başarılı olan 29 öğretmenimiz Ulusal Kalite Etikeyi almaya hak kazanırken 18 öğretmenimiz de Avrupa Kalite Etiketi almaya hak kazandı.eTwinning projelerinin ilimizde yaygınlaşmasını sağlayarak öğrencilerini 21. yüzyıl becerileri ile geliştirmeye ve araştırmaya yönlendiren ve çalışmalarının sonucunda Ulusal ve Avrupa Kalite Etiketi almaya hak kazanan öğretmenlerimizi tebrik ediyor,başarılarının daim olmasını temenni ediyoruz.

       Ulusal ve Avrupa Kalite Etiketi alan öğretmenlerimizin listesine ulaşmak için tıklayınız.

 

 

 

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi No.12 İç Kapı No.1 Menteşe/MUĞLA - 90 252 280 4800

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.