MUĞLA İL MEM ARGE
eTWINNING TOPLANTISI
2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı eTwinning Faaliyetleri açılış toplantısı yapıldı.![eTWINNING TOPLANTISI](/meb_iys_dosyalar/2018_10/22141344_IMG-20181019-WA0037.jpg)
Ülkemizde Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü bünyesinde Türkiye Ulusal Destek Servisi tarafından yürütülen eTwinning faaliyetleri kapsamında Müdürlüğümüz toplantı salonunda 13 ilçe temsilcimiz ile birlikte 2018-2019 Eğitim Öğretim yılı eTwinnning faaliyetleri açılış toplantısı gerçekleştirildi.Toplantıda yıl içerisinde yapılacak iş ve işlemler hakkında detaylı bilgi verilerek ilimizde eTwinning faaliyetlerinin yaygınlaştırılmasının sağlanması konusunda ortak karara varıldı.