MUĞLA İL MEM ARGE
eTwinning Temel Eğitim Çalıştayı Antalya'da yapıldı
![eTwinning Temel Eğitim Çalıştayı Antalya'da yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2023_11/27090542_14.jpg)
eTwinning Ulusal Ajans tarafından 22-24 Kasım 2023 tarihleri arasında Antalya'da düzenlenen eTwinning Temel Eğitim Çalıştayına ilimizi temsilen; Betül Özlen ÇIRAK Fethiye Günlükbaşı İbrahim Gül Anaokulu, İpek ÖZEK Milas Cumhuriyet Anaokulu, Kader DUMAN Milas Beçin İlkokulu olarak katılım sağlamışlardır. Öğretmenlerimizi tebrik ediyoruz.