MUĞLA İL MEM ARGE
erken STEM ile 21.Yüzyıl Yaşam Becerileri projesi kapsamında Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) tarafından öğretmenlerimize STEM Eğitici Eğitmen kursu verildi.
![erken STEM ile 21.Yüzyıl Yaşam Becerileri projesi kapsamında Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) tarafından öğretmenlerimize STEM Eğitici Eğitmen kursu verildi.](/meb_iys_dosyalar/2019_05/06113324_IMG-20190503-WA0030.jpg)
Müdürlüğümüz tarafından yürütülmekte olan erken STEM ile 21.Yüzyıl Yaşam Becerileri projesi kapsamında Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) tarafından desteklenen STEM Eğitici Eğitmen kursu 11-15 mart 2019 terihleri arasında 5 gün süre ile öğretmenlerimize verilmiştir.
Eğitim süresince öğretmenlerimiz STEM konusunda yaratıcı ve yenilikçi uygulamalar yaparak STEM yöntem ve teknikleri hakkında bilgi sahibi olmuşlardır.