Erasmus+ KA202 GAME IT Projesi
Müdürlüğümüzce yürütülen Avrupa Birliği Erasmus+ KA202 Mesleki Eğitimde Stratejik Ortaklıklar Programı " GAME IT PROJESİ" kapsamında düzenlenecek konferansa davetlisiniz.![Erasmus+ KA202 GAME IT Projesi](/meb_iys_dosyalar/2022_11/18150417_GAME_IT_KONFERANS_DUYURU_KopyasY_2.jpg)
Müdürlüğümüzce yürütülen Avrupa Birliği Erasmus+ KA202 Mesleki Eğitimde Stratejik Ortaklıklar Programı " GAME IT PROJESİ" kapsamında final konferansı düzenlenecektir.
"Turizm ve Konaklama Sektöründe Dezavantajlı Öğrencileri Uluslararası Mesleki Eğitim ve Öğretim Hareketliliğine Hazırlamak İçin Oyunlaştırılmış Etkileşimli Eğitim"
Tarih: 25 KASIM 2022
Yer : MENTEŞE MESLEKİ TEKNİK VE ANADOLU LİSESİ
Adres: Emirbeyazıt, Mehmet Polatoğlu Cd. No:7, 48000 Menteşe/Muğla
Şehir ve ülke: MUĞLA /TÜRKİYE