MUĞLA İL MEM ARGE

Erasmus+ KA202 GAME IT Projesi Atölye Çalışması

Müdürlüğümüz tarafından yürütülen " Erasmus + KA202 GAME-IT  Projesi" kapsamında öğremenler için Workshop ve 2. Ulus ötesi proje toplantısı Bulgaristan'ın Dobrich şehrinde 29 Ağustos - 2 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirildi.
Erasmus+ KA202 GAME IT Projesi Atölye Çalışması

"Turizm ve Otelcilik Sektöründe Dezavantajlı Öğrencileri Uluslararası MEÖ Hareketliliğine Hazırlamak için Oyunlaştırılmış Etkileşimli Eğitim"

Müdürlüğümüz tarafından yürütülen " Erasmus +KA202 GAME- IT  Projesi" kapsamında ilk Workshop ve 2. Ulus ötesi toplantısı Bulgaristan'ın Dobrich şehrinde 29 Ağustos -2 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirildi.

Proje kapsamında yapılan çalışmalar  ve hazırlanan  "Eğitim Kiti" içeriğinin son aşamaları değerlendirildi. Eğitim boyunca  kursiyerlere, proje çıktıları aktarıldı ve pratikte nasıl kullanılabileceği değerlendirildi. Ayrıca "Eğitim Kiti" içeriğinin ve proje modülünün kaliteli bir şekilde tamamlanması  ve yaygınlaştırma faaliyetleri  için yapılacak çalışmaların planlanması yapıldı.

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi No.12 İç Kapı No.1 Menteşe/MUĞLA - 90 252 280 4800

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.