MUĞLA İL MEM ARGE

Erasmus+ KA202 GAME IT Proje Toplantısı

Müdürlüğümüzün ortak olarak yer aldığı  Avrupa Birliği Mesleki Eğitimde Stratejik Ortaklıklar Programı kapsamında yürütülen Erasmus +KA202 GAME- IT  Proje toplantısı 16 Temmuz 2021 tarihinde gerçekleştirildi.
Erasmus+ KA202   GAME IT  Proje Toplantısı

Erasmus+ KA202   GAME IT  Projesi

"Turizm ve Otelcilik Sektöründe Dezavantajlı Öğrencileri Uluslararası MEÖ Hareketliliğine Hazırlamak İçin Oyunlaştırılmış Etkileşimli Eğitim"

Müdürlüğümüzün ortak olarak yer aldığı  Avrupa Birliği Mesleki Eğitimde Stratejik Ortaklıklar Programı kapsamında yürütülen "GAME- IT Erasmus +KA202 Proje"  toplantısı 16 Temmuz 2021 tarihinde gerçekleştirildi.

 

 Bulgaristan, Yunanistan, Slovenya'dan ortak kurumlar ve ülkemizi temsilen   Müdürlüğümüz ile proje kapsamında belirlenen pilot okulumuz  Bodrum Turgutreis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  toplantıya katıldı. 

Toplantının gündeminde,  Turizm Ve Konaklama Sektöründe Eğitim Alan Dezavantajlı Mesleki Eğitim Öğrencilerin  hareketliliğinin daha erişilebilir hale getirilmesi için hazırlanan  modülün  içerik değerlendirmeleri ve  uygulanacak etkinlikler ile ilgili çalışmalar ele alındı.

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi No.12 İç Kapı No.1 Menteşe/MUĞLA - 90 252 280 4800

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.