MUĞLA İL MEM ARGE

Erasmus+ KA201 PASSION for LEARNING PROJESİ

Müdürlüğümüzce yürütülen Erasmus+ KA201 "Öğrenme Tutkusu/Passion for Learning" Projesi kapsamında Menteşe Cumhuriyet Ortaokulundan Romanya ya giden öğretmen ve öğrencilerimiz Türk Bayrakları, şarkılar ve yöresel halk oyunları ile karşılandı.
Erasmus+ KA201 PASSION for LEARNING PROJESİ

Proje kapsamında Menteşe Cumhuriyet Ortaokulundan Romanya ya giden öğretmen ve öğrencilerimiz coşkulu bir karşılamanın ardından ev sahibi ortağımız tarafından hazırlanan etkinliklere, derslere ve kültürel gezilere katıldılar.

21-25 Mart tarihleri arasında Menteşe Cumhuriyet Ortaokulunda İtalya, Romanya ve Polonya 'dan gelen öğretmen ve öğrencilere bir hafta boyunca ev sahipliği yapılmış ve Müdürlüğümüz ve Menteşe Cumhuriyet Ortaokulu  öğretmenleri tarafından planlanan sanatsal, sportif ve eğitici  oyunlar ile eğlenceli ders içi etkinlikleri uygulanmıştı. Hareketliliğe katılamayan proje ortağı İtalya'dan bazı öğrenciler etkililiklere çevrimiçi katılmıştı.

Projemiz; Terapötik (iyileştirici) yöntemleri ve ICT araçlarını eğitim faaliyetlerinde kullanarak, erken okul terki riski altındaki öğrencilerin motivasyonunu, katılımını  ve eşitliğini artıracak yenilikçi bir entegre okul eğitim yaklaşımı oluşturmayı amaçlamaktadır.

11-04-2022

11-04-2022

11-04-2022

11-04-2022

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi No.12 İç Kapı No.1 Menteşe/MUĞLA - 90 252 280 4800

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.