MUĞLA İL MEM ARGE

Erasmus+ KA201 PASSION for LEARNING PROJESİ

Müdürlüğümüzce yürütülen Erasmus+ KA201 "Öğrenme Tutkusu/Passion for Learning" Projesi kapsamında Menteşe Cumhuriyet Ortaokulu ,İtalya, Romanya ve Polonya 'dan gelen öğretmen ve öğrenciler  İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Emre ÇAY'ı ziyaret ederek proje kapsamında yapılan faaliyetler hakkında bilgi verdi.
Erasmus+ KA201 PASSION for LEARNING PROJESİ

Müdürlüğümüzce yürütülen Erasmus+ KA201 "Öğrenme Tutkusu/Passion for Learning" Projesi kapsamında Menteşe Cumhuriyet Ortaokulunda İtalya, Romanya ve Polonya 'dan gelen öğretmen ve öğrencilere bir hafta boyunca ev sahipliği yapıyoruz.

Müdürlüğümüz ve Menteşe Cumhuriyet Ortaokulu  öğretmenleri tarafından planlanan sanatsal, sportif ve eğitici  oyunlar ile eğlenceli ders içi etkinliklerini uyguluyoruz. Hareketliliğe katılamayan proje ortağı İtalya'dan bazı öğrenciler etkililiklere çevrimiçi katılmaya devam ediyor.

Projemiz; Terapötik (iyileştirici) yöntemleri ve ICT araçlarını eğitim faaliyetlerinde kullanarak, erken okul terki riski altındaki öğrencilerin motivasyonunu, katılımını  ve eşitliğini artıracak yenilikçi bir entegre okul eğitim yaklaşımı oluşturmayı amaçlamaktadır.

23-03-2022

23-03-2022

23-03-2022

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi No.12 İç Kapı No.1 Menteşe/MUĞLA - 90 252 280 4800

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.