Erasmus+ KA201 PASSION for LEARNING PROJESİ
Müdürlüğümüz koordinesinde yürütülen ve Menteşe Cumhuriyet Ortaokulu'nun ortak olarak yer aldığı Erasmus + KA201 Passion for Learning Projesi "Erken Okul Terkini Önlemede Terapötik Uygulamalar Projesi" ara değerlendirme toplantısı 07.06.2021 tarihinde online olarak gerçekleştirildi.![Erasmus+ KA201 PASSION for LEARNING PROJESİ](/meb_iys_dosyalar/2021_06/08113902_7062021.jpg)
Müdürlüğümüz koordinesinde yürütülen ve Menteşe Cumhuriyet Ortaokulu'nun ortak olarak yer aldığı Erasmus + KA201 Passion for Learning Projesi "Erken Okul Terkini Önlemede Terapötik Uygulamalar Projesi" ara değerlendirme toplantısı 07.06.2021 tarihinde online olarak gerçekleştirildi.
Toplantıda; proje faaliyetleri ve sınıf içi uygulanan etkinlikler ile ilgili durum değerlendirmesi yapıldı. Ayrıca önümüzdeki aylarda gerçekleştirilmesi beklenen hareketlilikler ile ilgili planlamalar yapıldı.
Gelişmelerden haberdar olmak için https://passion-learning.eu web sitesini ziyaret edin !!