MUĞLA İL MEM ARGE
ERASMUS+ KA201 Passion For Learning Projesi Websitesi ve Youtube Kanalı Yayında
Projemizin Websitesi ve Youtube kanalı yayında![ERASMUS+ KA201 Passion For Learning Projesi Websitesi ve Youtube Kanalı Yayında](/meb_iys_dosyalar/2021_03/08164143_Passion_for_learning_-_Logo.jpg)
Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde yürütülen ve Menteşe Cumhuriyet Ortaokulu'nun ortak olarak yer aldığı Erasmus + KA201 Passion for Learning Projesi kapsamında sınıflarımızda etkinliklerimizi uygulamaya devam ediyoruz.
4 Ortak ülke tarafından uygulanan farklı terapötik yöntemler içeren etkinliklerin kullanılabilmesi için etkinlik kitabı farklı dillerde hazırlanmaya devam ediyor. Uygulanan etkinlikleri projemizin Websitesi ve projemizin Youtube kanalından takip edebilirsiniz.