Erasmus+ KA201 PASSION for LEARNING PROJESİ ÖĞRETMEN EĞİTİMLERİ
Erasmus+ KA201 "Öğrenme Tutkusu/Passion for Learning" Projesi kapsamında Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğünün ev sahipliği yaptığı "Öğretmen Eğitimleri " başladı.![Erasmus+ KA201 PASSION for LEARNING PROJESİ ÖĞRETMEN EĞİTİMLERİ](/meb_iys_dosyalar/2021_11/08193905_8-12_KasYm_oYretmen_eYitimleri_Twitter_Gonderisi.jpg)
8-12 Kasım tarihleri arasında verilecek olan eğitime Romanya, İtalya, Polonya ve Türkiye'den 8 farklı kurumdan katılımcılar ile eğitim organizasyonu bugün Muğla'da başladı.
Duygu düzenleme becerisi, akran zorbalığıyla başa çıkabilme teknikleri, Moodle kullanımı, e-öğrenme içeriği oluşturabilme, erken okul terki riskini ve eşitsizliği azaltma yöntemleri gibi alanlarda katılımcılara yeni/geliştirilmiş yetkinlikler kazandırılması amaçlanmakta ve ayrıca bu eğitim ile ortaklar arasında iyi uygulamaların değişimi hedeflenmektedir.