MUĞLA İL MEM ARGE

Erasmus+ KA201 Passion for Learning Projesi Etkinlik Kitabı Tamamlandı.

Müdürlüğümüzce yürütülen erasmus+ KA201 "Öğrenme Tutkusu/Passion for Learning" Projesi kapsamında Erken okul terki  riski taşıyan öğrencilerin motivasyonunu artırmak için hazırlanan ve tüm faaliyetleri açıklayan el kitabımız ve örnek uygulama videoları tamamlandı               ve 5 ayrı dile çevirisi için hazırlık çalışmaları başladı.
Erasmus+ KA201 Passion for Learning Projesi Etkinlik Kitabı Tamamlandı.

Müdürlüğümüzce yürütülen erasmus+ KA201 "Öğrenme Tutkusu/Passion for Learning" Projesi kapsamında hazırlanan ilkokul ve ortaokul öğretmenleri ve eğitimcilerine yönelik 79 yenilikçi eğitim faaliyetinden oluşan  ve öğrenci merkezli bir yaklaşım ile hazırlanın terapötik etkinliklerin bulunduğu etkinlik kitabımız hazırlandı.Erken okul terki  riski taşıyan öğrencilerin motivasyonunu artırmak için hazırlanan ve tüm faaliyetleri açıklayan el kitabının 5 ayrı dile çevirisi için hazırlık çalışmaları başladı.

Ortaklar tarafından gerçekleştirilen her bir etkinilik sınıflarda  uygulanarak farklı dillerde demo videolar oluşturuldu. Sınıf içinde uygulamak isteyen eğitimciler için pratik bir model olarak proje web sitesinde her bir etkinlik için örnek bir video yayınlanmaktadır.

 

 

Tüm video materyallerini görmek için lütfen https://passion-learning.eu web sitesini ziyaret edin !!


Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi No.12 İç Kapı No.1 Menteşe/MUĞLA - 90 252 280 4800

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.