MUĞLA İL MEM ARGE

Erasmus+ KA201 MAKER SCHOOLS PROJESİ ÖN ANKETİMİZ YAYINLANDI.

3D Tasarım ve Programlamayı ortaokul öğrenimine entegre ederek öğrenci yaratıcılığını ve STEM katılımını artırmaktır. Ayrıca bu proje ,öğrencilerimizin  STEM çalışmaları  ve kariyerine daha fazla ilgi duymalarını ve hazırlanmalarını sağlayan son zamanlarda yapılan sayısız girişimlerden biridir. Bu proje STEM eğitiminin teknolojideki en sondeğişikliklere ve endüstri taleplerine cevap vermesi mantığı üzerine kurulmuş olan projesi kapsamında projemizin ön anketi yayınlandı.
Erasmus+ KA201  MAKER SCHOOLS PROJESİ ÖN ANKETİMİZ YAYINLANDI.

3D Tasarım ve Programlamayı ortaokul öğrenimine entegre ederek öğrenci yaratıcılığını ve STEM katılımını artırmayı amaçlayan  ve öğrencilerimizin  STEM çalışmaları  ve kariyerine daha fazla ilgi duymalarını ve hazırlanmalarını sağlayan projemizde, 3D teknolojisinin ve Programlama ile entegrasyonunun müfredat öğretiminin kalitesini iyileştirmek; ilgi çekici ve etkili ders dışı STEM ve STEAM eğitiminde fırsatlar yarattığına dair farkındalık düzeylerini ölçmek amacıyla ön anketimiz yayınlandı. Ankete ulaşmak için TIKLAYINIZ
Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi No.12 İç Kapı No.1 Menteşe/MUĞLA - 90 252 280 4800

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.