MUĞLA İL MEM ARGE

Erasmus+ KA201 INSPIRE PROJESİ

Müdürlüğümüzce yürütülen,Okullarda Spor ve Eğlence Faaliyetlerinin Girişimci Eğitime Entegre Edilmesi  Projesi kapsamında proje ortakları 08.10.2021 tarihinde bir araya geldi.
Erasmus+ KA201   INSPIRE PROJESİ

Erasmus+ KA201   INSPIRE PROJESİ

Müdürlüğümüzce yürütülen, "INSPIRE" Okullarda Spor ve Eğlence Faaliyetlerinin Girişimci Eğitime Entegre Edilmesi Projesi kapsamında proje ortakları 08.10.2021 tarihinde bir araya geldi.

Yunanistan da yapılması planlanan ancak pandemiden dolayı yüz yüze gerçekleştirilemeyen uluslararası hareketlilik, online olarak gerçekleştirildi.

Toplantıda, fikri Çıktı (IO 1) görevlerinin durumu, tüm ortaklar tarafından yapılan işler ve IO1'in tamamlanmasına nasıl devam edileceği, oluşturulan modülün geliştirilmesi için neler yapılacağı ve proje ile ilgili diğer planlanmalar yapıldı.

Erasmus + Programı desteği ile Bulgaristan, Yunanistan, Türkiye ve Kıbrıs'tan 6 kuruluştan oluşan uluslararası bir konsorsiyum; INSPIRE Projesi ile  Spor ve rekreasyon faaliyetlerini okullarımızda girişimci öğrenime entegre etmeye katkıda bulunmak ve aynı zamanda öğrencilerin spor temelli teknik yeterliliklerini geliştirebilecek spor yönetimi, koçluk ve beden eğitimi üzerine bir eğitim programı geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi No.12 İç Kapı No.1 Menteşe/MUĞLA - 90 252 280 4800

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.