Erasmus+ K102 "Yenilikçi Servis Elemanları AB Yolunda" Projesi eTwinning Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı
![Erasmus+ K102](/meb_iys_dosyalar/2021_04/01205935_Yenilikci_Servis_ElemenlarY_1.jpg)
Müdürlüğümüz tarafından yürütülen Erasmus+K102 "Yenilikçi Servis Elemanları AB Yolunda" projesi kapsamında öğretmenlere yönelik eTwinning bilgilendirme ve portal kullanımı konularında 01.4.2021 çevrim içi toplantı gerçekleştirildi.
Toplamda 3 ülkeye 7 grup olarak 5'er öğrencinin 1 öğretmen refakatinde 19 gün staj uygulamasının gerçekleştirileceği projede öğretmen ve öğrencilerin iletişim kurmaları, iş birliği yapmaları iyi örnekleri paylaşmaları, Avrupa'da heyecan verici öğrenme toplulukları katılımlarına eTwinning portalı ile destek sağlanacaktır.