MUĞLA İL MEM ARGE

ERASMUS İLE GÜÇLENİYORUZ

Müdürlüğümüzce yürütülen birbirinden farklı 6 Erasmus+ Projesi ilimize  ve müdürlüğümüze eğitim alanında katkı sağlamaya devam ediyor.  
ERASMUS İLE GÜÇLENİYORUZ

Müdürlüğümüzce yürütülen birbirinden farklı 6 Erasmus+ Projesi ilimize  ve müdürlüğümüze eğitim alanında katkı sağlamaya devam ediyor.

   Erasmus+ KA3 CULINART - Mutfak Sanatları Projemiz ;  

Gençlerin istihdamını, uluslararası hareketliliğini ve kariyer planlama fırsatlarını artırma bakış açısıyla işgücü piyasası ihtiyaçlarına özgü mutfak sanatlarında eğitim kalitesini geliştirmeyi amaçlamaktadır.

  Erasmus+ KA202, VET GAME- IT Projemiz ;

Dezavantajlı öğrencilerin uluslararası uygulama çalışmaları yapmaları için uygun eğitim materyalleri (oyunlaştırılmış) geliştirmeyi, hareketlilikte yer almalarını engelleyebilecek algı ve motivasyon eksikliğini hafifletmeyi ve öğrenme hareketliliğinden faydalanmaları için eşitliği ve kapsayıcılığı arttırarak fırsatlar yaratmayı amaçlamaktadır.

    Erasmus+ KA20MAKER SCHOOLS Projemiz ;

3D Tasarım ve Programlamayı ortaokul öğrenimine entegre ederek öğrenci   yaratıcılığını ve STEM katılımını artırmayı ve öğretmenlere / öğrencilere 3D tasarım ve baskı üzerine öğrenme ve öğretme kaynakları sağlamayı, aynı zamanda, öğretmenlere 3D teknolojisi alanında STEM eğitiminin tasarımı ve sunumu için metodolojik ve didaktik rehberlik becerileri kazandırmayı amaçlamaktadır.

    Erasmus+ KA20PASSION for  LEARNING Projemiz ;

Terapötik (iyileştirici) yöntemleri ve ICT araçlarını eğitim faaliyetlerinde kullanarak, erken okulu bırakma riski altındaki öğrencilerin motivasyonunu, katılımını ve eşitliğini artıracak yenilikçi bir entegre okul eğitim yaklaşımı oluşturmayı amaçlamaktadır.

     Erasmus+ KA201   INSPIRE Projemiz;

Spor ve rekreasyon faaliyetlerini okullarımızda girişimci öğrenime entegre etmeye katkıda bulunmak ve aynı zamanda öğrencilerin spor temelli teknik yeterliliklerini geliştirebilecek spor yönetimi, koçluk ve beden eğitimi üzerine bir eğitim programı geliştirmeyi amaçlamaktadır.

    Erasmus+ KA102 Yenilikçi Servis Elemanları Ab Yolunda Projemiz;

Turizm alanında temel mesleki eğitim almakta olan yararlanıcılarımızın, yiyecek ve içecek hizmetleri alanındaki mesleki bilgi, beceri ve niteliklerinin geliştirilmesi ve kullanılması konusunda; kişisel gelişimi, istihdamı ve Avrupa işgücü piyasasına katılımı kolaylaştırmak amacıyla mesleki eğitim ve ileri mesleki eğitim faaliyetlerinde katılımcıların desteklenmesini amaçlamaktadır.


01-01-2021

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi No.12 İç Kapı No.1 Menteşe/MUĞLA - 90 252 280 4800

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.