MUĞLA İL MEM ARGE
EĞİTİMDE İYİ ÖRNEKLER YARIŞMASI BAŞLIYOR.
![EĞİTİMDE İYİ ÖRNEKLER YARIŞMASI BAŞLIYOR.](/meb_iys_dosyalar/2024_01/16113137_pinkwhitemodernexpertbusinessaccountingtwitterpostkopyasi.jpg)
Müdürlüğümüze bağlı okul/kurumlarda sürekli gelişim vizyonuna sahip güvenilir ortamların oluşturulması, bu ortamlarda iyi örnek olarak kabul edilen çalışmaların ortaya çıkarılması, yaygınlaştırılması ve diğer okul/kurumlar tarafından model alınmasını sağlamak amacıyla Eğitimde İyi Örnekler Yarışması başlıyor. İyi Uygulama Örneklerinizle sizleri "Eğitimde İyi Örnekler Yarışması"na katılmaya davet ediyoruz.
Yarışama Portalı için tıklayınız.