MUĞLA İL MEM ARGE
Eğitimde İyi Örnekler Projesi değerlendirme sonuçları belli oldu.
Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü Eğitimde İyi Örnekler Projesi değerlendirme sonuçları belli oldu.![Eğitimde İyi Örnekler Projesi değerlendirme sonuçları belli oldu.](/meb_iys_dosyalar/2018_12/31134103_AdsYz.jpg)
İlimizde eğitim ve öğretim faaliyetleri kapsamında, iyi örnek olarak kabul edilen çalışmaların ortaya çıkarılması, yaygınlaştırılması ve diğer okul/kurumlar tarafından model alınması amacıyla Müdürlüğümüz Strateji Geliştirme Birimi tarafından başlatılan Muğla Eğitimde İyi Örnekler Projesi başvuru değerlendirme sonuçları belli oldu.
Derece almaya hak kazanan projelerin listesine ulaşmak için tıklayınız.