MUĞLA İL MEM ARGE
Eğitim Ortamlarında Çatışma Yönetimi ve Akran Arabulucuğu ve Hibrid Öğrenme başlıklı Ka1 Erasmus Projeleri Açılış Toplantısı
![Eğitim Ortamlarında Çatışma Yönetimi ve Akran Arabulucuğu ve Hibrid Öğrenme başlıklı Ka1 Erasmus Projeleri Açılış Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2019_02/01160450_k_05124819_abberasmuslogomanet.jpg)
Müdürlüğümüzün Avrupa Birliği Erasmus+ Ka101 Alt Programı kapsamında hibe almaya hak kazandığı ´´Eğitim Ortamlarında Çatışma Yönetimi ve Akran Arabulucuğu´´ ve ´´Hibrid Öğrenme´´ isimli projeler hakkında bilgilendirme yaapmak amacıyla Menteşe Halk Eğitim Merkezinde ilgili Okul Müdürlerimizle proje açılış toplantısı gerçekleştirildi.