MUĞLA İL MEM ARGE
Codweek Haftası Sertifikası
10-25 Ekim 2020 tarihleri arasında gerçekleşen, AB Kod Haftasında oluşturduğumuz kodumuza yüzbinlerce öğrencinin katılımı sebebiyle sertifikamız gelmiştir.![Codweek Haftası Sertifikası](/meb_iys_dosyalar/2020_10/20112402_codeweek_page-0001.jpg)
10-25 Ekim 2020 tarihleri arasında gerçekleşen, AB Kod Haftasında Öğretmen ve öğrencilerimizin; kodlama farkındalığını oluşturmak amacıyla, İlimizde Kodlama Haftasında oluşturduğumuz kodumuzla etkinlik oluşturan ve katılım sağlayanlar yüzbinlere ulaşması sebebiyle Codweek genel merkezinden teşekkür sertifikamız gelmiştir. Emeği geçen öğretmenlerimize teşekkür ederiz. #CodeWeek, #MuglaKodluyor