MUĞLA İL MEM ARGE
Çocuklar İçin Önce Öğretmen Projesi Köyceğiz ilçemizde yürürlüğe girdi.
![Çocuklar İçin Önce Öğretmen Projesi Köyceğiz ilçemizde yürürlüğe girdi.](/meb_iys_dosyalar/2019_01/09151651_13153806_00.jpg)
Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve BBOM derneği arasında imzalanan protokol gereği Köyceğiz’ de belirlenen 5 pilot okulda yürütülecek olan Çocuklar İçin Önce Öğretmen Projesi etkinlikleri İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Pervin Töre ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Serap Aksel’in katıldığı açılış toplantısıyla başladı.