BİR KİTAP BİR İNSAN PROJESİ ORTAOKUL ve LİSE KİTAP OKUMA YARIŞMASI
![BİR KİTAP BİR İNSAN PROJESİ ORTAOKUL ve LİSE KİTAP OKUMA YARIŞMASI](/meb_iys_dosyalar/2024_03/26155028_whatsappimage20240326at3.45.37pm.jpg)
Müdürlüğümüzce yürüttüğümüz "Bir Kitap Bir İnsan" projesi kapsamında öğrencilerimize başta okuma alışkanlığı olmak üzere olumlu alışkanlıklar kazandırmak, öğrencilerimizin evde geçirdikleri zamanın kalitesini arttırmak, okuduğunu anlayan ve yorumlayabilen bireyler olarak yetişmelerine katkı sağlamak, Türkçeyi doğru ve etkili kullanma becerilerini geliştirmek ve pekiştirmek amacıyla 6. ve 10.sınıf öğrencilerimiz için Kitap Okuma Yarışması düzenlenecektir.
Kitap Okuma Yarışma Şartnamesi için Tıklayınız
Yarışma Takvimi için Tıklayınız