MUĞLA İL MEM ARGE

AKREDİTASYON BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü Erasmus Akreditasyon Bilgilendirme Toplantısı  Duyurusu
AKREDİTASYON BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

2021-2027 yılları arasında faaliyet gösterecek olan Erasmus akreditasyon programına Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Okul Eğitim Alanında Akreditasyon  başvurusu yapılmış ve 15 Mart 2021 tarihinde Türkiye Ulusal Ajansı web sitesinde kurumumuz resmi olarak Okul Eğitimi Alanı'nda Akreditede kurumlar arasında yer almıştır.

Müdürlüğümüz 2021-2027 yılları arasında devam etmesi planlanan Erasmus+ Akreditasyon çalışmalarına başlamıştır.

Bu kapsamda, Müdürlüğümüzce Muğla Akreditasyon Portalı (MAP) oluşturulmuştur ve 2021 dönemi için ,konsorsiyum ortağı olmak isteyen ve faaliyetlerimize katılmak isteyen okullarımızın konsorsiyum ortakları bu portala yapacakları  başvurular sonucunda belirlenecektir.

Ayrıca başvuruların programın öncelikleri ve amaçlarına yönelik olarak yapılabilmesi için Erasmus+ Akreditasyon Yürütme Ekibi tarafından Muğla Mem Erasmus+ Akredistasyon Başvuru Rehberi yayınlanmıştır.

Muğla Akreditasyon Portalı (MAP) sistemiüzerindenbaşvurunuzu 6 Mayıs 2021saat:17:00'ye kadar yapmış olmanız   gerekmektedir.

Akreditasyon ağımıza katılarak Erasmus imkanlarından faydalanmak isteyen RESMİ VE ÖZEL tüm okullarımıza yönelik 30 Nisan 2021 tarihinde saat 14:30'da Zoom üzerinden bilgilendirme toplantısı düzenlenecektir.

Ağımıza katılmak isteyen her okulumuzdan Erasmus+ programları ile ilgilenen yalnızca 1 kişinin (müdür veya görevlendireceği bir öğretmen) toplantıya katılım sağlaması önemlidir

Toplantı Katılım Bilgileri

Konu: Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü Erasmus Akreditasyon Toplantısı

Tarih: 30 Nisan 2021 14:30

 

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi No.12 İç Kapı No.1 Menteşe/MUĞLA - 90 252 280 4800

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.