MUĞLA İL MEM ARGE

AB/Erasmus+ Bilgi Formu

AB/Erasmus+ Proje Bilgi Formu Bu form, Müdürlüğümüze bağlı Erasmus + Proje yürüten  bütün özel /resmi örgün ve yaygın eğitim  okul / kurum müdürlükleri tarafından doldurulması beklenmektedir.
AB/Erasmus+ Bilgi Formu

AB/Erasmus+ Proje Bilgi Formu

Müdürlüğümüz Strateji Geliştirme Birimi tarafından istatistiki çalışmalarda kullanılmak üzere ilimiz genelinde yürütülmüş ve yürütülmekte olan proje bilgilerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Müdürlüğümüze bağlı tüm özel/ resmi örgün ve yaygın eğitim okul/kurum müdürlüklerince 2018 yılından itibaren Türkiye Ulusal Ajansı Erasmus+ Programı kapsamında hibe almaya hak kazanan yürütülmüş ve yürütülmekte olan proje bilgilerinin   01.02.2021 tarihine kadar online olarak işlenmesi gerekmektedir. Form online olarak doldurulacak olup ayrıca başka bir işlem gerektirmemektedir.

Birden fazla proje yürütmekte / yürütmüş olan okul ve kurumlarımızın bu formu her bir proje için ayrı ayrı doldurmaları gerekmektedir.

AB /Erasmus + Proje Bilgi Formunu doldurmak  için  TIKLAYINIZ!


Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi No.12 İç Kapı No.1 Menteşe/MUĞLA - 90 252 280 4800

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.