9.Ulusal eTwinning Konferansına ilimizi temsilen katıldık.
![9.Ulusal eTwinning Konferansına ilimizi temsilen katıldık.](/meb_iys_dosyalar/2018_12/09113534_IMG-20181206-WA0006.jpg)
eTwinning Türkiye Ulusal Destek Servisi ve Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü iş birliğinde yürütülmekte olan eTwinning faaliyetleri kapsamında “eTwinning 9. Ulusal Konferansı" 06-08 Aralık 2018 tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirildi.
Türkiye’nin bütün illerinden kalite etiketi sıralamasında en yüksek puan alan 200 katılımcının yer aldığı konferansa Muğla İl Kordinatörümüz ile birlikte 6 öğretmenimiz katıldı.
Milli Eğitim Bakanlığı MEB Müşaviri Sayın Dr.Adem ÇİLEK eTwinning il koordinatörleri ile yapmış olduğu toplantıda 2023 Vizyonu ve projeler hakkında bilgilendirmelerde bulundu.